Motornicza pobita przy Dworcu Centralnym za zwrócenie uwagi odnośnie braku maseczki. Trafiła do szpitala

W godzinach porannych przy Dworcu Centralnym doszło do napaści na motorniczą, która zwróciła uwagę odnośnie braku maseczki w komunikacji miejskiej. Została pobita przez pijanego mężczyznę. Motornicza trafiła do szpitala.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Policjanci otrzymali zgłoszenie przed godz. 700. Motornicza linii 25 (kier. Ochota) zatrzymała tramwaj na wysokości dworca centralnego i zwróciła trzem osobom, które nim podróżowały uwagę, że nie mają zasłoniętych ust oraz nosa, a jest to ich obowiązek. W tym momencie kobieta została zaatakowana i pobita przez jednego z mężczyzn. Na miejsce został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał kobietę z urazem kolana na dalsze badania do szpitala. Motornicza była przytomna, a jej stan nie zagrażał zdrowiu i życiu. Policjanci na miejscu zatrzymali napastnika, który był wskazany przez motorniczą, jako osoba która ją pobiła. Ustalili także świadka zdarzenia. Zatrzymany mężczyzna był nietrzeźwy, alkomat wskazał prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Ustalamy okoliczności zdarzenia, monitoring oraz tożsamość pozostałych 2 osób, które mogą mieć związek ze zdarzeniem” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce st.sierż. Gabriela Putyra z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c