MŚ w Obersdorfie. Są wyniki testów na COVID-19 polskich skoczków!

Po pozytywnym wyniki testu na wirusa SARS-CoV-2 u norweskiego skoczka Halvora Egnera Graneruda, przebadano pozostałych zawodników MŚ w Obersdorfie. Znane są już wyniki Polaków! 

Po kilku dniach mistrzostw świata w Obersdorfie, pojawiła się szokująca wiadomość, że lider Pucharu Świata, Norweg Halvor Egner Granerud jest zakażony koronawirusem. Dla niego oznaczało to koniec mistrzostw, a dla pozostałych zawodników- kolejne testy antygenowe.

Również Polacy musieli zostać zbadani. Testy odbywały się wczoraj i skierowani byli na nie zarówno skoczkowie, jak i sztab szkoleniowy. Są już wyniki. Opublikowano specjalny komunikat, w którym przekazano, że szczęśliwie wszyscy w polskiej kadrze otrzymali negatywne wyniki testów.

Na dziś zaplanowane są kwalifikacje, natomiast w weekend odbędą się zawody. W piątek Polacy powalczą o medale w Oberstdorfie, w sobotę odbędzie się konkurs drużynowy. Wśród reprezentantów naszego kraju jest między innymi Piotr Żyła, Dawid Kubacki czy Kamil Stoch.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c