MŚ World of Tanks – pula nagród to ponad milion złotych

T-34 85

W dniach 25.04-26.04 odbędzie się finał Mistrzostw Świata w World of Tanks 2015. Hala Expo XXI w Warszawie stanie się świadkiem rywalizacji 12 najlepszych drużyn z całego globu, które przyjadą do stolicy Polski rywalizować na najwyższym, międzynarodowym poziomie o tytuł mistrzowski. Pula nagród pieniężnych na tym wydarzeniu wynosi 300 000 USD (ponad 1 110 000 PLN po kursie dziennym NPB z dnia 26.03.2015). Partnerami wydarzenia zostały najważniejsze firmy światowe: Intel, Razer oraz paysafecard.

Stoisko Red Bull zapewni konkursy w World of Tanks Blitz. Unikatowa ciężarówka MGT-20 firmy Wargaming to 14 stanowisk najwyższej jakości sprzętu komputerowego, aby widzowie również mogli wziąć udział w rywalizacji i zabawie. Paysafecard na swoim stoisku zorganizuje quizy wiedzy o World of Tanks. Wszystkie wymienione atrakcje będą dostępne pomiędzy eSportowymi meczami odbywającymi się na głównej scenie zawodów.

Na wydarzeniu będą obecne dwa prawdziwe czołgi, uważane za zwycięzców II Wojny Światowej, T-34/85 oraz kanadyjska wersja Shermana M4A1. Obie jednostki są częścią zbiorów Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, z którym współpracuje firma Wargaming. Te legendarne pojazdy zostaną odnowione i przygotowane specjalnie na Mistrzostwa Świata World of Tanks Grand Finals 2015. Wszyscy odwiedzający wydarzenie będą mogli mieli okazję aby poznać ich historię, a po zawodach, odnowione czołgi cieszyć będą gości Muzeum Wojska Polskiego.

„To dla nas ogromna przyjemność, że kolejny raz współpracujemy przy organizacji Finałów Mistrzostw Świata Grand Finals w grze World of Tanks. Tegoroczna impreza zbiega się z 70. rocznicą zakończenia II Wojny Światowej. Postanowiliśmy, że jest to doskonała okazja, aby zaprezentować Państwu dwa wozy bojowe, które są zwycięzcami tego konfliktu. Będą to czołgi średnie: T-34/85 i produkowany w Kanadzie, Sherman M4A1.” – powiedział Mirosław Zientarzewski, kierownik Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej, oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2015 w Warszawie to wydarzenie  w pełni darmowe dla publiczności. Odwiedzający mogą liczyć na możliwość zdobycia wielu unikatowych nagród związanych z tą popularną grą komputerową.

Nowe zasady rywalizacji bazujące na ciągłym ataku i obronie sprawią, że rozgrywki będą naprawdę emocjonujące. Bieżący format rozgrywek powstał przy współpracy z profesjonalnymi graczami eSportowymi. Zarówno atakując, jak i broniąc, drużyny muszą aktywnie rywalizować, co wpłynie pozytywnie na dynamikę bitew. Wyeliminowano remisy, a to sprawi, że zwycięski zespół wygrywa całą pulę.

Ostateczna lista drużyn zakwalifikowanych do Mistrzostw Świata World of Tanks – Grand Finals 2015  zostanie przedstawiona podczas ceremonii, która odbędzie się 2 kwietnia 2015 o 19.00. Wydarzenie będzie transmitowane na oficjalnym kanale Twitch WGLEU pod adresem http://www.twitch.tv/wgleu

Bieżące informacje o wydarzeniu można znaleźc na: www.thegrandfinals.com


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.