„Na drodze leży niedźwiedź”… Na miejsce zadysponowano policjantów ci byli w wielkim szoku

Jedno z ostatnich zgłoszeń jakie otrzymał grójecki oficer dyżurny przekazane przez WCPR brzmiało: „Na pasie w kierunku Mszczonowa leży duże zwierzę, według zgłaszającego prawdopodobnie niedźwiedź”…

Fot. Policja Mazowiecka

Zwierzę miało leżeć w nocy na drodze krajowej nr 50 i zagrażać bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Na miejsce, do miejscowości Witalówka dyżurny grójeckiej komendy skierował patrol Policji. Policjanci jadący na miejsce, zastanawiali się czy na terenie powiatu grójeckiego kiedykolwiek w ogóle przebywały niedźwiedzie.

Mundurowi na miejscu zastali dużego pluszowego misia leżącego na jezdni. Był lekko ranny, jego futerko w dwóch miejscach było rozerwane. Jednak metka przy uchu świadczy o tym, że misiek jest nowy. Policjanci zaopiekowali się pluszakiem, zabrali do komendy, gdzie policjantka zajmująca się problematyką nieletnich zaszyła rany.

Teraz policjanci szukają jego właściciela bądź właścicielki. Dla ułatwienia załączamy zdjęcie. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 7027228 lub 47 7026200.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c