Na jednym bilecie do Warszawy i po mieście. Nowa oferta Polregio i ZTM

Od 1 lipca pasażerowie zaczynający lub kończący podróż w Warszawie mogą na podstawie biletu na pociąg Przewozów Regionalnych korzystać również z Warszawskiego Transportu Publicznego w ramach oferty „Bilet warszawski z Polregio”.

Fot. ZTM / Polregio

W ramach nowej oferty podróżny będzie uprawniony do przejazdów wszystkimi środkami komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, metro, SKM):

  • przez 75 min. w 1 strefie biletowej,
  • przez 90 min. 1 i 2 strefie biletowej,

licząc od godziny wpisanej przez pasażera na bilecie.

Trzeba jednak pamiętać, że przejazdy WTP mogą być realizowane w ciągu 12 godzin przed wyjazdem lub po przyjeździe pociągu Polregio, na który podróżny kupił bilet. Pasażer powinien posiadać przy sobie dwa odrębne blankiety: bilet jednorazowy na przejazd pociągiem oraz wydany do niego „Bilet warszawski z Polregio”.

Na tym dokumencie kasjer wpisuje numer biletu na pociąg, a podróżny – w sposób trwały i czytelny – godzinę, od której bilet uprawnia do przejazdów pojazdami WTP.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.