Na Pokornej powstał sklep w którym sprzedawane są produkty bez opakowania

Czy może być coś bardziej eko od sklepu z żywnością bez środków chemicznych, konserwantów, barwników lub innych sztucznych i zmodyfikowanych genetycznie dodatków? Może. Sklep w którym dodatkowo to wszystko sprzedaje się bez opakowania. Właśnie taka jest idea sklepu „Nagie z Natury”, który otworzono przy ul. Pokornej 2.

Fot. Nagie z Natury / Facebook

Fot. Nagie z Natury / Facebook

Pudełka można dokupić na miejscu lub zabrać je z domu, jednak domyślnie całość utrzymana jest w konwencji „szwedzkiego stołu”. Wygląda to trochę, jak bazar w egzotycznych krajach, ale patrząc na ogólny wystrój, chyba taki właśnie był zamysł.

„W naszym małym sklepie możecie znaleźć prawie wszystko. Uważamy, że posiadanie wielu marek oraz opakowań dla tego samego typu produktów nie jest konieczne. Dlatego w NAGIE znajdziecie certyfikowane, w 100% ekologiczne produkty na wagę, bez opakowań, zdjęć, marek czy kolorowych, sztucznych pudełek. Tutaj będziecie mogli poczuć zapach, dotknąć i zobaczyć produkt w jego naturalnej formie, ponieważ wierzymy, że żywność powinna być zaprezentowana w sposób najbardziej zbliżony do tego, jaki oferuje nam natura. Dlatego nasze produkty są NAGIE. NAGIE Z NATURY.” – czytamy w opisie na stronie internetowej sklepu.

Fot. Nagie z Natury / Facebook

Fot. Nagie z Natury / Facebook

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.