Na ulicach Warszawy pojawią się rolkarze. Będą utrudnienia!

Już dziś wieczorem na ulice Warszawy wyjadą rolkarze. Wszystko w związku z odbywającym się Nightskating. Pojawią się utrudnienia w ruchu. Dotyczą także zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej. 

W Warszawie odbędzie się dziś Nightskating. Jest co cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami miasta, który ma na celu popularyzację rolkarstwa i wrotkarstwa. W wydarzeniu mogą brać udział wszyscy, którzy czują się na rolkach lub wrotkach jak ryba w wodzie. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Dzisiejsza trasa rozpocznie się o godzinie 20:30 na Starym Mieście. Uczestnicy będą kierować się w kierunku Pragi Południe i Pragi Północ mostem Poniatowskiego, aleją Waszyngtona, ulicą Grochowską, Ostrobramską przez Wybrzeże Szczecińskie, most Gdański. Następnie rolkarze i wrotkarze przejadą przez, Słomińskiego, Międzyparkową, Marszałkowską, Królewską i wróci na Krakowskie Przedmieście.

Pojawią się utrudnienia w ruchu. Zmiany dotyczą także kursowania komunikacji miejskiej. Autobusy będą kierowane na objazdy. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej ZTM.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.