Nabity na widły i podniesiony, okładany narzędziem. Skatowany pies nie żyje. Właściciel poszukiwany

Fundacja Zaciszny tymczas – pokochaj adoptuj psa, opublikował zdjęcie skatowanego psa znalezionego w okolicach Radomia. Nie wiadomo czy pies uciekł właścicielowi i został skatowany przez przypadkową osobę czy to właściciel zgotował mu taki los.

Pomimo szybkiej pomocy w warszawskiej klinice zwierzę nie przeżyło. Właściciel jest poszukiwany. Nie wiadomo czy pies uciekł właścicielowi i został skatowany przez przypadkową osobę czy to właściciel zgotował mu taki los.

Pewne jest natomiast to, że miał olbrzymie obrażenia i nawet weterynarz dziwił się, że psiak w takim stanie przeżył choć dobę. Głębokie rany kłute, przebite płuco, odma, oczopląs, odbite zalane przez krew płuca i rozerwane mięśnie to tylko niektóre z obrażeń z jakimi musiał zmagać się czworonóg. Fundacja podejrzewa, że został nabity na widły i kilka razy podniesiony oraz okładany jakimś narzędziem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c