Naciągnęli bezdomnemu torebkę na głowę i brutalnie zamordowali. Obrońcy skazanych składają apelację

Do zbrodni doszło w 2010 r., ale dopiero niedawno sąd wydał w tej sprawie wyrok skazujący. Obrońcy skazanych na dożywocie oraz 25 więzienia mężczyzn składają apelacje.

Fot. Warszawa w Pigułce

Do brutalnej zbrodni doslo w 2010 roku w Szczygówku w woj. mazowieckim. Dwóch mężczyzn porwało bezdomnego, znęcali się nad nim, a na końcu nałożyli mu torebkę na głowę i zamordowali.

Na koniec zakopali ciało. Kilka lat później na policję zgłosiła się kobieta, która oświetlała mężczyznom ziemię podczas kopania.

Śledztwo ruszyło. Sprawcy zostai skazani na dożywocie oraz 25 lat więzienia. Kobieta za pomocnictwo dostała wyrok w zawieszeniu, ponieważ to dzięki jej zeznań udało się osądzić sprawców.

Z wyrokiem sądu w Ostrołęce nie zgodzili się adwokaci obu skazanych i złożyli apelację. jak podaje RMF FM, akta sprawy trafiły do Sądu Apelacyjnego w Białymstoku. Sprawa ma zostać rozpoznana w połowie grudnia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.