Nagi mężczyzna z kwiatami w tyłku skakał po samochodach na przejeździe kolejowym

Do kuriozalnej sytuacji miało dojść na przejeździe kolejowym w Rembertowie. Z licznych relacji świadków wynika, że nagi mężczyzna skakał po samochodach oczekujących na przejazd i próbował do nich wejść. W tylnej części ciała miał wetknięte… kwiaty.

Fot. Shutterstock

Tytuł i wstęp brzmi, jak ponury żart, ale, jak zaznaczają świadkowie, którzy sami przeżyli podobną historię, żartem nie jest.

Coś nieprawdopodobnego. Stoi mąż na przejeździe PKP, jedzie zawieźć syna na potańcówkę. Nagle od strony pasażera, synka, drzwi otwiera golusieńki mężczyzna i chce wsiąść do środka” – opowiada jedna z mieszkanek Rembertowa na grupie dzielnicy – „Jest pijany i potyka się, upada a z dupy wystają mu kwiatki. To nie żarty!! KWIATKI! Facet jest agresywny, mąż zablokował drzwi by ten się nie dostał, świr wali pięścią w okno, rzuca się na maskę, mąż wsteczny i do przodu. Przewiózł wariata po betonie. Przejazd otworzyli i udało się odjechać. Synek w szoku, cały dygocze. Ostrzeżenie, blokujcie drzwi w samochodach!!!”

Dosłownie kilka minut wcześniej inny mieszkaniec Rembertowa poinformował:

Przed chwilą kolega dzwonił roztrzęsiony, że na przejeździe w Rembertowie chciał wsiąść do jego samochodu nagi mężczyzna. Kolega wypchnął go a ten skoczył mu na maskę. Przewiózł go tak spory kawałek. Protem golas spadł i pobiegł dalej. Z tyłka sterczały mu jakieś kwiaty. To nie żart. Może ktoś to widział? Nakręcił?”

Jak potwierdza kilku innych mieszkańców Rembertowa, ten sam człowiek był widziany na Paderewskiego, jak wykrzykiwał groźby pod adresem przechodniów. Policja została telefonicznie zawiadomiona o sprawie. W poniedziałek dowiemy się czy mężczyzna został ujęty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.