Najbliższy mecz reprezentacji bez Roberta Lewandowskiego!

Jak informuje Polski Związek Piłki Nożnej, Robert Lewandowski nie zagra w najbliższym meczu na Wembley w Londynie. Piłkarz podczas wczorajszego spotkania z Andorą doznał kontuzji, która wykluczyła go z dalszej gry. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Wczoraj podczas meczu z Andorą, Robert Lewandowski zszedł z boiska w 63 minucie. Na jego miejsce wszedł Karol Świderski, który zdobył trzecią bramkę. Jak się jednak okazało, kontuzja kolana, której Lewandowski doznał, jest zbyt poważna. Piłkarz nie zagra w najbliższym meczu.

Napastnik Bayernu Monachium został wykluczony z gry z Anglią, która odbędzie się na stadionie Wembley w najbliższą środę. Teraz trener Paulo Sousa musi zdecydować, kto zastąpi Roberta Lewandowskiego. Pojawiły się głosy, że najprawdopodobniej zagra za niego Krzysztof Piątek.

Po środowym meczu Polaków czeka nieco dłuższa przerwa przed kolejnymi rozgrywkami. Następne mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata odbędą się dopiero we wrześniu. Wcześniej reprezentację czekają  Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c