„Najmłodszy milioner” poszukiwany listem gończym. Co na to sam zainteresowany?

22-letni Piotr K., który sam nazywał się „najmłodszym milionerem” i do niedawna nie schodził z czołówek gazet, poszukiwany jest listem gończym. Informację taką przekazał Wyborczej Przemysław Nowak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Fakt ten skomentował też sam zainteresowany.

Fot. Profil Piotra K., Facebook

Fot. Profil Piotra K., Facebook

„Dowiedzialem sie z radia i telewizji ze dostalem list gonczy. Honor mi nie pozwala samemu stawic sie w areszcie, poniewaz nie jestem winny 70 % zarzutow mi stawianych. Wyrazam zgode na podawanie mojego imienia i nazwiska. Milego piatku!” – napisał Piotr K. na swoim profilu na Facebooku.

Główny zarzut ma dotyczyć oszustwa. „Najmłodszy milioner” prowadził rożne interesy, choć nie wiadomo tak naprawdę ile marek i ile firm działa na rynku pod jego nazwiskiem. Najbardziej kontrowersyjnym, wielokrotnie przytaczanym produktem jest Whitetime – preparat do wybielania zębów. Czy to przez niego za 22-latkiem wysłano list gończy?


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.