Najobrzydliwsze rzeczy, które ludzie robią pod prysznicem. Wyniki badań przyprawią Was o mdłości!

QS Supplies, firma produkująca wyposażenie łazienek, postanowiła sprawdzić, co ludzie robią pod prysznicem. Oczywiście poza myciem.

Fot. Pixabay

Badania przeprowadzono w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, ale nie różnią się one zbytnio od tego, co przedstawiały wcześniejsze badania wykonywane we wschodniej Europie.

Jedną z rzeczy, którą robią użytkownicy było oddawanie moczu podczas kąpieli. Robi to 68 proc. mężczyzn i 58 proc. kobiet.

20 proc. użytkowników uważa też, że plucie i smarkanie pod prysznicem to normalna rzecz. Ponadto jedna na 30 osób wypróżnia się pod prysznicem.

Dalsze badania ujawnia ogólne dane na temat mycia. Otóż 20 proc. osób ani nie bierze pryszniców ani się nie kąpie, a jedynie obmywa przy umywalce. 15 proc. mężczyzn u 27 proc. kobiet wykorzystuje do mycia wilgotne chusteczki. Tylko 31 proc. myje się codziennie.

Niemal połowa badanych, którzy się nie myją, maskują odór zapachami z czego 9 proc. mężczyzn i 5 proc. kobiet spryskuje dezodorantami miejsca intymne.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.