Najpierw wycofując z posesji uderzył w auto uciekając nie zauważył, że skończyła się droga i wjechał w drzewo. Kierowca pijany

Do zdarzenia doszło około godziny 8 na terenie gminy Łomianki, gdzie kierujący samochodem osobowym renault spowodował kolizję i oddalił się z miejsca zdarzenia kończąc chwilę później jazdę na drzewie. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z sekcji prasowej Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z/s w Starych Babicach do zdarzenia doszło około godziny 8 na ulicy Warszawskiej 408, gdzie kierujący pojazdem renault wycofując z posesji uderzył w pojazd, który stał w korku. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia i jadąc ulicą Wiklinową na wysokości Rolniczej pojechał prosto i uderzył w drzewo. Kierowca został przebadany na obecność alkoholu miał ponad 2 promile. Mężczyzna został zatrzymany, będą z nim prowadzone dalsze czynności. W zdarzeniach nikt nie odniósł obrażeń.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c