Najwięcej zakażeń podczas czwartej fali COVID-19!

Po wczorajszym spadku zakażeń, który dał nadzieję, że zbliżamy się do końca czwartej fali, dziś znów padł rekord nowych przypadków. Szczegóły ujawnił wiceminister zdrowia.

Fot. Warszawa w Pigułce

Po wczorajszej informacji o niższej liczbie zakażeń, wydawać się mogło, że powoli wygrywamy z pandemią. Nic bardziej mylnego. Informacje o wysokiej liczbie przypadków przekazał nieoficjalnie Polsat News.

Chwilę później potwierdził to wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Ostatniej doby przybyło ponad 29 tysięcy nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Oznacza to kolejny rekord czwartek fali COVID-19.

Wysoka jest również liczba  zgonów zakażonych pacjentów. W poprzednią środę odnotowano 28 380 nowych zakażeń koronawirusem i 460 zgonów. Przypomnijmy, od dziś obowiązują dodatkowe obostrzenia. Zmieniają się między innymi limity w restauracjach, kinach czy teatrach. Pojawiły się także ograniczenia dotyczące przekraczania granicy i zmiany w kwarantannie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c