Największy festiwal w Warszawie odwołany!

Organizatorzy Orange Warsaw Festival poinformowali, że zdecydowano o przełożeniu wydarzenia na przyszły rok. Wszystko z powodu pandemii COVID-19. To już drugi rok bez cieszącego się ogromną popularnością wydarzenia. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Jak poinformowali w specjalnym komunikacie organizatorzy Orange Warsaw Festival, w tym roku wydarzenie również się nie odbędzie. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa, która nie pozwala na zorganizowanie tak dużej imprezy.

Jak tłumaczą, nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, nie jest możliwe przygotowanie festiwalu. Podobna sytuacja miała miejsce rok temu. Wtedy również zdecydowano o odwołaniu wydarzenia.

Podano juz nowe daty imprezy. Orange Warsaw Festival ma odbyć się pomiędzy 3 a 4 czerwca 2022 roku. Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin.

Póki co nie wiadomo co z innymi dużymi wydarzeniami w kraju. Jak deklarują między innymi organizatorzy Open’er Festival czy Pol’N’Rock Festival, ich imprezy się odbędą. Pytanie tylko, w jakiej formule. Niewykluczone, że będą to po prostu transmisje online, tak jak miało to miejsce np. w przypadku Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie wiadomo również czy w tym roku powrócą mniejsze, plenerowe czy klubowe koncerty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c