Największy, flagowy sklep Marks&Spencer w Warszawie niedługo zostanie zamknięty. W stolicy pozostanie już tylko jeden sklep sieci
Zgodnie z planem szefostwa Marks&Spencer, sklepy w Polsce są stopniowo wygaszane. Do tej pory zamknięto trzy: w Złotych Tarasach, Arkadii oraz CH Targówek. Teraz do tej listy dołączy obecnie największy i flagowy sklep: Sawa przy ul. Marszałkowskiej.
Sklep zamyka się 31 lipca. Oznacza to, że w Warszawie pozostanie już tylko jeden, ostatni sklep sieci w Blue City przy al. Jerozolimskich.
„Chcielibyśmy podziękować Państwu za lojalność i poinformować, że Państwa karty M&S po zamknięciu sklepu zostaną dezaktywowane” – informuje M&S – „Mogą Państwo używać bonów podarunkowych przy dokonywaniu zakupów, aż do zamknięcia sklepu. Jednakże proszę pamiętać, że nie będzie można ich już kupić w żadnym polskim sklepie” – dodaje sieć.
Redaktor naczelny portalu. Absolwent Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.