„Należy coś zrobić żeby podróżować bezpiecznie bo zaraz się wszyscy pozarażamy” [LIST DO REDAKCJI]

„Jadę właśnie pociągiem Pobrzeże- 18114 z Warszawy do Kołobrzegu wzdłuż linii morza. pociąg jest pełny. i co najlepsze- jestem chyba jedyna osobą która siedzi w maseczce.” – pisze nasza Czytelniczka Marysia.

„Weszłam do przedziału i poprosiłam 2 panów żeby założyli maski. zrobili to na chwile po czym zdjęli bo gorąco. a wesoły konduktor zupełnie nie zwraca uwagi że nikt nie ma maski. po prostu super. może za waszym pośrednictwem coś dotrze do PKP intercity, że należy coś zrobić żeby podróżować bezpiecznie bo zaraz się wszyscy pozarażamy. Pozdrawiam i mam kilka zdjęć korytarza jak ludzie beztrosko spacerują bez masek tylko nie wiem jak je załączyć.”

„Wstawiłam na oczy paski. Dodam jeszcze ze zwróciłam uwagę konduktorowi, który poinformował mnie ze on nic zrobić nie może tylko poprosić o założenie masek. Niestety do mojego przedziału wsiadła pani która oświadczyła ze ma chore serce i maski nie będzie zakładać. Ona podróżuje po całej Europie pociągami i nic jej nie jest a ja to zaraz od tej maski dostane na ustach grzyba 🙃. Brawo my” 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c