Napad na bank! Padły strzały! Trwa obława

Na ulicy Księcia Józefa Poniatowskiego w Błoniu (pow. warszawsko-zachodni) doszło do napadu na placówkę bankową. Dwaj mężczyźni wtargnęli w maseczkach chirurgicznych na teren placówki i dokonali kradzieży pieniędzy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy sprawcy oddali strzał w sufit. Nikomu nic się nie stało.

Fot. Warszawa w Pigułce

Informację o napadzie potwierdza w rozmowie z Warszawą w Pigułce podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z/s w Starych Babicach. Jak mówi policjantka do zdarzenia doszło około godziny 12 w jednej z placówek handlowych. Dwóch mężczyzn wtargnęło w maseczkach chirurgicznych dokonując kradzieży pieniędzy. Nikomu nic się nie stało.

Sprawcy oddalili się z miejsca prawdopodobnie czarnym peugeotem. Zarządzono wystawienie posterunków policyjnych. Z pierwszych informacji wynika, że jeden z nich był szczupły a drugi krępej budowy ciała.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza policji.

Policja apeluje do świadków zdarzenia o przekazywanie informacji w tej sprawie oraz nagrań z kamerek samochodowych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c