Napad na Gocławiu! „Byli agresywni – grozili mi, zatkali usta rękami”

Wczoraj w nocy dwóch typów napadło na Gocławiu koleżankę mojego syna – prosiłabym o udostępnianie posta a w przypadku jakichkolwiek informacji kontakt w wiadomości prywatnej.” – pisze Pani Kinga. 

„20.02 (czwartek) koło godziny 23:20 dwóch mężczyzn napadło mnie na ulicy Bora Komorowskiego 54, przy bramce osiedlowej. Byli agresywni – grozili mi, zatkali usta rękami. Zabrali mały plecak w którym był portfel z dokumentami oraz kluczyk do samochodu, ktoś z balkonu w pewnym momencie wyrzucił cos drewnianego, a Pani z drugiej strony ulicy zaczęła krzyczeć do nich zeby mnie zostawili, zabrali wszystko i uciekli. Miedzy godziną 4 a 8 musieli wrócić i ukradli mój samochod volvo v50 czarne o numerach rejestracyjnych: LU3335J , auto miało duże wgniecenie na drzwiach od strony kierowcy. W aucie laptop, moje rzeczy, buty taneczne… Proszę o pomoc. Udostępnianie. Kontakt priv.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.