Napadł na kobietę, pociął twarz i całe ciało. Zaatakował w jej własnym samochodzie

24-letnia kobieta została zaatakowana na parkingu centrum handlowego w Markach. Sprawca pociął jej całe ciało w tym twarz. Kobieta trafiła do szpitala, a mężczyzna został ujęty. Jak udało nam się również nieoficjalnie dowiedzieć sprawca zaatakował kobietę w jej własnym samochodzie.

Fot. KSP

Fot. KSP

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. Skontaktowaliśmy się więc z policją, która potwierdziła, że taka sytuacja miała miejsce:

„Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na parkingu jednego z centrum handlowego w Markach” – mówi nam Piotr Świstak z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji – „24-letnia kobieta została zaatakowana nożem przez 26-letniego mężczyznę. Z obrażeniami całego ciała trafiła do szpitala. Mężczyznę podejrzewanego o ten czyn zatrzymali funkcjonariusze z Wołomina. Był już notowany przez policję. Obecnie śledztwo w tej sprawie prowadzi już prokuratura” – dodaje.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c