Napadli go kiedy spał i dotkliwie go pobili. Ukradli pieniądze i telefon

Policjanci z Woli zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Z ustaleń wynika, że sprawcy zaatakowali pokrzywdzonego, szarpali go, zadawali ciosy w głowę, na końcu skradli telefon komórkowy oraz pieniądze.

Policjanci z wolskiej komendy zostali zaalarmowani o tym, że został pobity mężczyzna w jednym z hosteli. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Pokrzywdzony miał liczne obrażenia głowy i ciała.

Okazało się, że kiedy spał w swoim pokoju, wtargnęło tam dwóch mężczyzn, którzy zaczęli go bić. W wyniku tego pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń ciała.  Napastnicy zabrali telefon komórkowy i pieniądze, a następnie oddalili się.

Kilka minut później policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisowi. Zostali oni zatrzymani i doprowadzeni do komendy na Woli. Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani w wieku 19 i 26 lat usłyszeli zarzut rozboju działając wspólnie i w porozumieniu. Decyzją sądu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.