Napadli na nią w windzie, spryskali gazem i ukradli okulary. Policja znalazła w ich mieszkaniu narkotyki!

Policjanci z Legionowa zatrzymali jednego z podejrzanych o dokonanie rozboju. Kilka dni temu 25-latek – wspólnie z innym mężczyzną – zaatakował kobietę w windzie.

fot. KPP Legionowo

Do zdarzenia doszło dwa tygodnie temu. Wtedy też policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z legionowskich bloków doszło do zaatakowania mieszkanki przez dwóch mężczyzn.

Napastnicy dorwali ją w windzie, użyli gazu i próbowali okraść kobietę. Spłoszył ich krzyk kobiety, przez co nie zdołali ukraść jej torebki, lecz przywłaszczyli okulary korekcyjne warte 4 tysiące złotych.

Kryminalni, którzy przejęli sprawę, zdołali szybko namierzyć 25-letniego sprawcę, jak się okazało – mieszkańca Warszawy. W trakcie zatrzymania mężczyzna nie krył zaskoczenia. Podczas wizyty w jego mieszkaniu policjanci odkryli słoik, w którym znajdował się susz roślinny. Po zweryfikowaniu okazało się, że zatrzymany posiadał 50 gramów marihuany.

Mężczyzna trafił do aresztu. Prokuratura postawi mężczyźnie zarzut rozboju oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Trwają poszukiwania drugiego z mężczyzn.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c