Narodowa kwarantanna im nie straszna? TVP przygotowuje się do „Sylwestra Marzeń z Dwójką”.

Telewizja Polska przygotowuje się do koncertów sylwestrowych. Wyjątkowo w tym roku wydarzenie będzie odbywało się w Ostródzie, a nie tradycyjne w Zakopanem. 14 grudnia ruszyły prace przy budowie sceny. Czy wprowadzenie kwarantanny narodowej i zakazu przemieszczania się w sylwestrową noc coś zmieni?

By Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=48170934

W ostatnich latach TVP przygotowywało huczną imprezę sylwestrową w Zakopanem. W tym roku jednak tak nie będzie, bo wydarzenie przeniesie się do Ostródy, do amfiteatru. Kilka dni temu ruszyły prace przy budowie sceny. Tamtejszy amfiteatr może pomieścić 2,5 tysiąca widzów, jednak jak przekazał portalowi Wirtualne media burmistrz miasta Ostróda, ze względu na bezpieczeństwo koncerty mają odbyć się bez udziału publiczności.

Wczoraj całą Polskę obiegła jednak informacja o wprowadzeniu kwarantanny narodowej, a od godziny 19:00 31 grudnia do 6:00 1 stycznia, zakazie przemieszczania się. Jak zatem będzie wyglądać „Sylwester Marzeń z Dwójką” i czy w ogóle się odbędzie? Nieoficjalną informację w tej sprawie otrzymał portal Plotek, któremu informator przekazał, że Jacek Kurski nie kryje zaskoczenia w związku z decyzją ministra zdrowia i póki co nie wstrzymano prac nad dalszą budową sceny. Jednak niewykluczone, że impreza przeniesie się do studia Telewizji Polskiej.

Dziś ma odbyć się konferencja prasowa dotycząca „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Wtedy na pewno usłyszymy szczegóły dotyczące wydarzenia. 31 grudnia, podczas koncertu widzowie będą mogli usłyszeć i zobaczyć między innymi Cleo, Zenona Martyniuka czy grupę Boys.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c