Nasz Czytelnik nie nosi maseczki. Pisze o agresji w komunikacji miejskiej [LIST DO REDAKCJI]

Napisał do nas Pan Artur, który jako osoba zwolniona z obowiązku noszenia maseczek był świadkiem agresji z powodu braku maseczki w komunikacji miejskiej.

Fot. Pixabay

Szanowni Państwo, Odkąd nasz rząd wprowadził obostrzenia i nakaz zakładania maseczek ochronnych ( bezprawnie ) w Warszawie codziennie dochodzi do incydentów w komunikacji miejskiej. Maseczki nie chronią przed wirusem, ja jestem osobiście zwolniony i nie zamierzam uczestniczyć w tej manipulacji. Samo wcześniejszego stanowisku GIS, było, że maseczki noszą tylko osoby chore albo podejrzane o chorobę. W autobusach coraz częściej dochodzi do eskalacji agresji między pasażerami. Pasażer nie jest od tego żeby nakazywać „pasażerowi” założenia maseczki bądź wypraszania go z komunikacji. Od takich sporów jest policja, która de facto nim zareaguje to ja dojadę na swoje miejsce.

Apeluję do Prezydenta Rafała Trzaskowskiego i nowego Ministra Zdrowia : Zdejmijcie maskę i zakończcie tą całą epidemię , która jest śmiechem już na całą Polskę.” – pisze Pan Artur


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c