Neumann rezygnuje z przewodniczenia PO-KO

Decyzja Sławomira Neumanna ma związek z ujawnionymi w ostatnim czasie „taśm Neumanna”, na których mówił wulgarne słowa o mieszkańcach Tczewa i Komitetu Obrony Demokracji.

„Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości„, „w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem„, „KOD jest niczym, to żadna siła, przybudówka”

” Nie ma KOD-u, KOD jest niczym. (…) Ci ludzie z tego KOD-u, bez organizacji, są niczym. Możesz mieć tysiąc ludzi, bez organizacji są niczym. Możesz mieć stu żołnierzy, którzy są, k***a, spartanami i w***bią ten tysiąc w kosmos. Pospolite ruszenia w Polsce kończyły się tym, że się napili na końcu Sejmu, k***a. Jak szło wojsko zaciężne przeciwnika, to wypier***ali do domu. Taki jest KOD. (…) Nie wierz w takie rzeczy. Ci ludzie na końcu – patrz, kto jest sensowny i bierz go do siebie. To jest metoda. Kodziarze to nie jest żadna siła. Oni będą świetni wiesz do czego? Żeby brać komórki i filmować (…). Do tego się nadają, nic innego, naprawdę. Ja was przepraszam, ale jadę teraz, k***a, na komisję” -mówił Neuman

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.