Nici z grilla w długi weekend! Będzie lało

Źródło: twoja-pogoda.pl

Źródło: twoja-pogoda.pl

Wszystko wskazuje na to, że długi weekend nie będzie dobrą okazją do rozpoczęcie sezonu grillowego! Do czwartku wszystko wygląda jeszcze obiecująco, ale później niestety czeka nas gwałtowne załamanie pogody.

Dzisiaj, tj. we wtorek, 28 kwietnia szykujcie się na burze i spory wiatr w porywach nawet do 45 km/h. Temperatura maksymalna do 24 stopnie jeszcze przed burzami. Jutro temperatura spadnie do 15 stopni i ma być deszczowo. W czwartek przejaśni się i temperatura wzrośnie do około 17 stopni.

Długi weekend zacznie się niestety burzowo i ciemno. W piątek temperatura maksymalna wyniesie tylko 17 stopni. W sobotę i niedzielę nie będzie już padać, ale 15-17 stopni to niezbyt dobra temperatura do dłuższego posiedzenia na dworze. Oczywiście pogoda zmienną jest, dlatego jeszcze w czwartek podamy Wam pogodę najdokładniejszą z możliwych, a więc  z ICM.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.