Niczego się nie spodziewał i spał w łóżku

Poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, dopuszczając się go w warunkach recydywy został zatrzymany przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań z Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego.

Fot. Policja

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 37-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Olsztynie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Kiedy kryminalni weszli do mieszkania, poszukiwany mężczyzna spał w łóżku, niczego nie spodziewając się. Został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności.

Autor: kom. M. Sulowska/ea


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.