Nie kupiłeś lodów Ekipy? Nic straconego! Koral wyprodukuje milion sztuk DZIENNIE!

Koral ma powody do radości. Współpraca z Ekipą Friza najwyraźniej opłaciła się tak bardzo, że teraz chce wyprodukować milion sztuk lodów DZIENNIE!

Fot. Shutterstock

Serwis Wirtualnemedia.pl poinformował, że spółka ma uruchomić dodatkową linię produkcyjną, dzięki czemu wytworzy aż milion lodów Ekipy każdego dnia. Jak podaje serwis, powstaną także lody w rozmiarze XL.

Szał na lody Ekipy Friza trwa w najlepsze. Wszystkie sztuki wyprzedały się w mig w Biedronce, a w Lidlu trwała „bitwa” przy lodówkach.

@nicoles933#lodyekipy #lidl #szkodażekrewsięnielała #tłumy #ekipa #przepychanki #kidy Sklep otwarty o 6, a o 6:02 brak lodów 🤷🏻‍♀️😂♬ dźwięk oryginalny – Nicole

Nie tylko dzieciaki, ale jak się okazuje również i dorośli zwariowali na punkcie lodów Ekipy Friza. Jeszcze przed wprowadzeniem ich do dyskontów ludzie na grupach i forach wymieniali się informacjami na temat potencjalnych lokalizacji w których można je kupić.

Jak czytamy w opisie nagrania, o 6 został otwarty sklep, a dwie minuty później nie została już ani jedna sztuka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c