Nie sprząta, po psie bo „foliowe torebki dłużej się rozkładają niż g*wno”

„Temat stary i już wielokrotnie przedyskutowany, ale dziś zdenerwowałam się maksymalnie. Zwróciłam uwagę młodej kobiecie, żeby posprzątała po swoich trzech!! psach. A ona prychnęła lekceważąco i odwróciła się na pięcie. O nie!” – pisze Pani Agnieszka. 

Fot. Facebook

„Wymieniłyśmy między sobą parę uprzejmych zdań. Dowiedziałam się, że duże gó… to ona czasem zbiera, że foliowe torebki dłużej się rozkładają niż gó…. i że ona tu mieszka całe życie (?). Pod jej klatką schodową jest mały trójkątny trawnik miedzy blokami a na nim nie ma gdzie stopy postawić. Kiedyś zwróciłam uwagę młodemu mężczyźnie z dwoma psami (jeden większy ode mnie a więc i górkę sporą zostawił ) i też mnie zignorował. Po wyglądzie mojego osiedla mam wrażenie, że chyba naprawde nieliczni biorą odpowiedzialność za swoje wybory czyli posiadanie psa. Pozdrawiam sąsiadkę z psami z (adres)”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.