Nie tylko InPost i Allegro dostarczy paczki w jeden dzień. Dołącza do nich światowy lider!

Od dziś klienci Amazona w Polsce będą mogli skorzystać z dobrze już znanej za granicą usługi Amazon Prime. Oznacza to wiele korzyści, między innymi dostawy przesyłki w dzień po jej zamówieniu. Co istotne, nie ma znaczenia wysokość kwoty zamówienia.

Fot. Warszawa w Pigułce

Od dziś Amazon uruchamia znaną już na całym świecie usługę Amazon Prime. Korzyści jest wiele. Kupujący mogą korzystać z darmowej dostawy wszystkich produktów z Amazona oznaczonych logo Prime. Oprócz tego miliony produktów w ponad 30 kategoriach pojawią się w domach klientów już na drugi dzień po złożeniu zamówienia. I co istotne, nie ma minimalnej kwoty, którą należy wydać.

Dodatkowo Amazon Prime oferuje również dostęp do nagradzanych filmów i seriali oraz gier komputerowych. Ucieszą się także streamerzy korzystający z należącego do Amazona serwisu Twitch. Od dziś polscy użytkownicy będą mogli połączyć konta, dzięki czemu za darmo będą mogli subskrybować jednego ze streamerów.

Za roczny abonament zapłacimy 49 złotych, ale jest także opcja wykupienia usługi na miesiąc, kwota abonamentu wynosi wtedy 10,99 złotych. Istnieje też możliwość 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c