Nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki. W weekend prace serwisowe w 4 bankach

W weekend na klientów czterech dużych banków czekają utrudnienia. Z powodu prac serwisowych nie działać mogą płatności kartą, wypłaty z bankomatów, bankowość internetowa i inne funkcjonalności poszczególnych banków.

Fot. Pixabay

PKO BP
Prace serwisowe prowadzone będą w niedzielę, 24 listopada od północy do godziny 13.00. W tym czasie nie działać mogą serwis internetowy i telefoniczny iPKO oraz płatności „Płacę z iPKO”. Do 6.00 nie będzie działała również aplikacja, a także płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych za pomocą BLIK Mogą również wystąpić problemy z wypłatami z bankomatów. Tradycyjna płatność kartą ma odbywać się bez zakłóceń.

mBank
mBank będzie prowadził prace w nocy z 23 na 24 listopada oraz 24 listopada rano. Od godziny 2:30 do 7:30 wypłata z bankomatów i wpłata we wpłatomacie nie będą możliwe. Do 9:30 nie będzie działała bankowość internetowa i mobilna. Nie będzie możliwe również złożenie wniosku do godziny 10:00.

ING Bank Śląski
Bank planuje prace na niedzielę z 23 na 24 listopada od północy do 5:30. W tym czasie wystąpić mogą utrudnienia w korzystaniu z bankomatów i wpłatomatów, bankowości internetowej i aplikacji, płatności BLIK i przelewów ekspresowych oraz płatność internetowych z Płać z ING.

BNP Paribas
BNP Paribas planuje prace od 22 listopada (piątek) od godziny 2300 do 23 listopada (sobota) do godziny 6. W tym czasie bankowość internetowa nie będzie działała. Operacje kartowe i wypłaty z bankomatów mają przebiegać be zakłóceń.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.