Nie zdążyłeś przedłużyć e-hologramu? Miasto wydłuża termin!

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że wszyscy, którzy zapomnieli lub ci, którzy nie mieli możliwości przedłużyć e-hologramu do 30 września, mogą to nadal zrobić. Nie trzeba przychodzić do Punktu Obsługi Pasażerów, wystarczy biletomat!

Fot. Warszawa w Pigułce

Dobra wiadomość dla zapominalskich i tych, którzy nie mieli możliwości przedłużyć e-hologramu. Pomimo, że straciły ważność 30 września 2021 roku, wciąż możne je przedłużyć w biletomatach. Nie trzeba specjalnie przychodzić do Punktu Obsługi Pasażerów.

Przedłużyć e-hologram można do końca 2021 roku, w biletomatach stacjonarnych i mobilnych, tzn. w autobusach, tramwajach i pociągach SKM. W sumie dostępnych dla pasażerów jest ponad 3 tysiące urządzeń. W biletomacie wystarczy włożyć Warszawską Kartę Miejską do kieszeni urządzenia i wybrać opcję „przedłuż e-hologram”. Następnie postępować zgodnie z komunikatami.

Należy jednak pamiętać, warunkiem, aby przedłużyć lub wgrać e-hologram, jest bycie mieszkańcem Warszawy i rozliczanie podatku dochodowy od osób fizycznych za rok 2020 w jednym z warszawskich urzędów skarbowych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c