Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Miał 70 lat

W wieku 70 lat zmarł brat Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Krawczyk. Mężczyzna od dłuższego czasu zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jego stan był na tyle ciężki, że nie wiedział o śmierci brata.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Dziś rano w mediach społecznościowych na profilu Krzysztofa Krawczyka pojawiła się informacja o śmierci jego brata, Andrzeja Krawczyka.  Konto prowadzone jest przez menadżera zmarłego artysty. Mężczyzna zmarł miesiąc po śmierci wokalisty.

„Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krzysztofa Śp. Andrzej Krawczyk. Artysta-malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina”

-napisał Andrzej Kosmala. Informację potwierdziła w rozmowie z Onet żona Krzysztofa Krawczyka. Zapytana o przyczynę zgonu zaznaczyła, że nic więcej w tej chwili nie chce mówić na ten temat. O poważnych problemach zdrowotnych Andrzeja Krawczyka mówiło się od dawna. Mężczyzna był do tego stopnia chory, że nie został poinformowany o śmierci swojego brata.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Był niewątpliwie legendą polskiej sceny. Swoją karierę muzyczną rozpoczynał w zespole Trubadurzy. Później, solowo, śpiewał na największych scenach polskich i zagranicznych. Pogrzeb artysty odbył się 10 kwietnia. Miał 74 lata.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c