Nie żyje były piłkarz. Grał m.in. w Legii Warszawa

W wieku zaledwie 49 lat zmarł były piłkarz i trener, który występował między innymi w Legii Warszawa. W ostatnim czasie był trenerem Broni Radom. Odszedł dziś rano w swoim domu, gdzie pomimo długiej reanimacji, nie udało się go uratować.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Smutna informacja ze świata sportu. Dziś rano zmarł Artur Kupiec, były zawodnik Legii Warszawa, a w ostatnim czasie trener Broni Radom. Mężczyzna odszedł w swoim domu w Młodocinie. Jak informuje dziennik „Echo Dnia”, w pewnym momencie źle się poczuł. Pomimo długiej reanimacji, nie udało się go uratować.

Artur Kupiec grał na pozycji pomocnika. Z Legią Warszawa grał w latach 1990-1992 oraz w 1996-1997. Rozegrał w jej barwach 47 meczów, w tym 36 w lidze, 6 w Pucharze Polski, 4 w Pucharze Zdobywców Pucharów, 1 w Superpucharze.

Wcześniej, karierę seniorską rozpoczął w radomskiej Broni Kupiec, gdzie po latach wrócił w roli trenera. Pracę trenerską zakończył 24 sierpnia 2021 roku. Ponadto, piłkarz grał także w  Hutniku Warszawa, Radomiaku Radom, FC Piaseczno, Polonii Warszawa, Ceramice Opoczno, Koronie Kielce i Mazowszu Grójec.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c