Nie żyje były polski lekkoatleta. Zginął tragicznie

W wieku zaledwie 57 lat zmarł wielokrotny medalista zawodów krajowych i międzynarodowych w lekkiej atletyce oraz przedsiębiorca, Sławomir Majusiak. Mężczyzna zginął tragicznie- spadł z dachu domu handlowego. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim. Z dachu domu handlowego na ostrowskim deptaku spadł Sławomir Majusiak, były lekkoatleta i przedsiębiorca. Mężczyzna nie przeżył upadku. Miał 57 lat.

W mediach społecznościowych jego córka przyznała, że były sportowiec od lat zmagał się z depresją. Mężczyznę również pożegnał starosta ostrowski, podkreślając, że był najbardziej utytułowanym zawodnikiem klubu KS Stal LA Ostrów Wielkopolski.

Sławomir Majusiak był wielokrotnym medalistą zawodów krajowych i międzynarodowych w lekkiej atletyce na średnich dystansach. W 1983 roku zdobył brązowy medal mistrzostw Europy juniorów w biegu na 3000 metrów, a w 1990 otrzymał również brązowy medal w seniorskich Mistrzostwach Starego Kontynentu w biegu na 5000 m. Po zakończeniu sportowej kariery, został przedsiębiorcą i przez wiele lat był właścicielem „Gazety Ostrowskiej”.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]