Nie żyje działacz ruchu olimpijskiego. Był zakażony COVID-19!

W wieku 71 lat zmarł Jan Błoński, działacz ruchu olimpijskiego, sportowego i turystyki. Informację o ego śmierci Polski Związek Sportów Saneczkowych. Mężczyzna przegrał walkę z koronawirusem. 

Fot. Warszawa w Pigułce

W Warszawie, w wieku 71 lat zmarł długoletni działacz ruchu olimpijskiego, sportowego i turystyki. Przez 22 lata Jan Błoński był prezesem Polskiego Związku Sportów Saneczkowych i to właśnie związek przekazał informację o odejściu mężczyzny.

Nie żyje Jan Błoński, wiceprezes Polskiego Związku Sportów Saneczkowych. Zwyciężał na torach wioślarskich, walczył o tor…

Opublikowany przez Polski Związek Sportów Saneczkowych Wtorek, 15 grudnia 2020

Jan Błoński był zakażony wirusem SARS-CoV-2. Nie udało mu się wygrać z nim walki, zmarł we wtorek 15 grudnia 2020 roku. Od 2011 roku był prezesem Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, która również zabrała głos w sprawie śmierci Błońskiego.

„Wiedzieliśmy, że ciężko choruje, ale wierzyliśmy, że siła i wola życia Szefa pokonają chorobę. Zostawił nas nagle z dziesiątkami wspólnych planów. Zawsze mogliśmy na niego liczyć. Na jego wiedzę, spokój, opanowanie, mądrość i wsparcie. Miał rzadką cechę odróżniania spraw błahych od ważnych. Był autorytetem w sprawach turystyki w całym środowisku. Zawsze z klasą i szacunkiem odnosił się do wszystkich i wszystkiego co robił. Człowiek wielkiego serca. Bardzo się tak zwyczajnie, po ludzku lubiliśmy. Jesteśmy zrozpaczeni…
Żegnaj Szefie, do zobaczenia tam, w Nieodkrytym Świecie.”
-czytamy w komunikacie organizacji w mediach społecznościowych.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c