Nie żyje dziennikarz. Był zakażony COVID-19, od trzech tygodni przebywał pod respiratorem

W wieku 58 lat zmarł Tomasz Kuc. Dziennikarz był zakażony koronawirusem. Z  powodu pogarszającego się stanu zdrowia, przebywał w ostatnich tygodniach w szpitalu. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Zmarł dziennikarz Tomasz Kuc. Był zakażony wirusem SARS-CoV-2. Od kilku tygodni przebywał w szpitalu. Jego stan był bardzo zły,  trzy tygodnie przebywał pod respiratorem. Nie udało mu się wygrać walki z chorobą. O śmierci dziennikarza poinformowali harcerze z ZHP Chorągiew Białostocka, gdzie się udzielał oraz radio RDC, gdzie miał wkrótce zacząć współpracę.

„Z żalem informujemy, że na Wieczną Wartę odszedł instruktor naszej Chorągwi, który piastował m.in. funkcje p.o. Komendanta Chorągwi, Przewodniczącego Chorągwianego Sądu Harcerskiego, członka Komendy Chorągwi oraz Rady Chorągwi a obecny wiceprzewodniczący Chorągwianego Sądu Harcerskiego hm. Tomasz Kuc.”

-przekazali harcerze. Pod wpisem pojawiło się wiele słów wsparcia dla rodziny i bliskich zmarłego dziennikarza.

Tomasz Kuc z mediami publicznymi związany był od ponad 30 lat. Pracował między innymi w Telewizji Polskiej, związany był z TVP Info. Tworzył wiele programów o tematyce religijnej, głównie były to reportaże. Później zajął stanowisko prezesa Radia Olsztyn. Od 2016 do kwietnia 2017 roku roku był dyrektorem i redaktorem naczelnym Polskiego Radia24. Miał rozpocząć wkrótce pracę w mazowieckim radiu RDC.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c