Nie żyje Mirosław Jerzy Gontarski. Kilka dni temu zamieścił niepokojący wpis

Zmarł poeta Mirosław Jerzy Gontarski. Jeszcze kilka dni temu zamieścił na swoim portalu społecznościowym szokujący wpis. Wynika z niego, że szukał pomocy lekarskiej, ale nigdzie jej nie uzyskał.

Fot. Warszawa w Pigułce

Związek Literatów Polskich poinformował o śmierci poety Mirosława Jerzego Gontarskiego. Nie podano przyczyn śmierci artysty, natomiast 12 października opublikował budzący obawy wpis na Facebooku.

Jestem chory. Nikt mi nie chce pomoc. Pogotowie nie. Przychodnie nie. Załamałem się

Opublikowany przez Mirosława Jerzego Gontarskiego Poniedziałek, 12 października 2020

Najprawodpodobniej mężczyzna cierpiał na jakąś chorobę, jednak nie mógł dostać się do lekarza. W obecnych czasach z powodu pandemii pomoc medyczna jest znacznie utrudniona. Pod postem Mirosława Gontarskiego wiele osób padało wiele słów wsparcia. Na żadne z nich nie zdążył już odpisać.

Mirosław Jerzy Gontarski urodził się w 1960 roku w Legnicy. Opublikował 6 tomów poetyckich między innymi „Mirosława Jerzego Gontarskiego nie ma” czy „Mirosława Gontarskiego nie było”. Jest współautorem książki „O sztuce porozumiewania się”, która premierę miała w 2015 roku. Był również filozofem, dziennikarzem i nauczycielem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c