Nie żyje polski dziennikarz. Współpracował z TVN oraz RMF FM

W wieku zaledwie 50 lat zmarł Witold Odrobina. Mężczyzna był dziennikarzem i reporterem współpracującym między innymi z telewizją TVN czy radiem RMF FM.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Nie żyje Witold Odrobina, wieloletni dziennikarz radia RMF FM oraz kanałów  Grupy TVN. Informację o jego śmierci przekazał portal Press, a następnie potwierdziła to producentka „Raportu Turbo” emitowanego na stacji TVN Turbo. Miał 50 lat. Póki co nie podano przyczyny śmierci dziennikarza.

Witold Odrobina w RMF FM prowadził audycje takie jak: „Szewski kwadrans”, „Osadę Wirakocza” i „JW23”. Relacjonował też wiele wydarzeń  w całej Polsce Polsce. W 2006 roku na antenie Antyradia miał swój autorski program „Wito Pyto”.

Witold Odrobina związany był także z telewizją. W TV4 prowadził talk-show „Czułe dranie”, w TVN był reporterem „Studia Złote Tarasy”. W TVN Warszawa miał swój program „Odrobina miasta” i „Serial w wielkim mieście”, a w TVN Turbo „Odrobina Polski”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c