Nie żyje polski youtuber. Przez wielu był uznawany za jednego z najzabawniejszych twórców

Nie żyje polski youtuber, znany jako Wiesław Wszywka. Miał 66 lat. O jego śmierci poinformował twórca kanału Naffaff, Dawid Rycąbel. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

W wieku 66 lat zmarł Wiesław Janiszyn, znany jako Wiesław Wszywka. Był znanym polskim youtuberem. Wiesław Janiszyn zmagał się z chorobą alkoholową. Póki co jednak nie wiadomo, co było przyczyną zgonu. O jego śmierci poinformował Dawid Rycąbel, twórca kanału Naffnaff, z którym Wiesław Janiszyn współpracował do 2017 roku.

„Czuje się w obowiązku przekazać Wam tę smutną informację. Zmarł Wiesław Janiszyn wśród internautów znany jako Wiesław Wszywka. Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej, przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil. Wieśka zapamiętam jako wyjątkowo szczerą, pozytywną i uśmiechniętą osobę, która pomimo swoich słabości i wad potrafiła nas rozbawić do łez. Wiesiek zawsze powtarzał, że: „lepiej żartować, niż chorować” i żeby ludzie miło go wspominali. Na pewno będziemy! Do zobaczenia Wiesiu!”

-napisał youtuber.

Wiesław Wszywka zyskał popularność dzięki kanałowi Naffnaff w serwisie YouTube, gdzie zamieszczał serię filmów „Kopsnij Drina” i „Apropo Defacto”. Mężczyzna cieszył się bardzo dużą sympatią widzów. Cenili go przede wszystkim za dystans do życia, poczucie humoru i szczerość.

Pod wpisem Naffnaff pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani wyrażali swój smutek i składali wyrazy współczucia. Podkreślali, że pan Wiesław był jednym z najzabawniejszych polskich youtuberów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c