Nie żyje znana polska tancerka. Zginęła w pożarze

Bardzo smutna informacja ze świata tańca. W pożarze zginęła Natalia Madejczyk, znana z pierwszej edycji programu „You Can Dance”. O jej śmierci poinformował między innymi juror show, Michał Piróg. 

Tragiczna informacja obiegła dziś media. 21 czerwca o godzinie 13:30 zmarła Natalia Madejczyk, polska tancerka, znana między innymi  programu „You Can Dance”. O śmierci Natalii Madejczyk poinformował między  innymi juror popularnego show, Michał Piróg.

„Spij spokojnie aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty. Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka (…) Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas.”

-napisał.

Kobieta zginęła na skutek poważnych oparzeń, jakich doznała podczas pożaru. Trafiła do szpitala w krytycznym stanie w poniedziałek. Jednak wszyscy jej  bliscy wierzyli do końca, że uda jej się wydobrzeć.

Natalia Madejczyk brała udział w pierwszej edycji tanecznego show. Pomimo, że nie wygrała, zdobyła bardzo dużą sympatię telewidzów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.