Nie żyje znany piłkarz ręczny. Zderzył się z sarną, która wpadła do samochodu
Nie żyje Dominik Płócienniczak, znany polski szczypiornista. 34-latek zderzył się z sarną. Niestety nie udało się go uratować.
Do zdarzenia doszło w Głogowie. Nieoczekiwanie pod samochód wtargnęła sarna.
„Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna prawdopodobnie uderzył w sarnę, która stłukła przednią szybę i wleciała do samochodu poważnie raniąc kierowcę. Ten stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i zatrzymał się około stu metrów dalej w polu” – dowiedział się serwis myglogow.pl.
Reanimacja trwała godzinę. Niestety sportowca nie udało się uratować.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.