Nie żyje znany polityk, były prezydent Ostrołęki

13 czerwca w wieku 73 lat odszedł Tadeusz Pieczyński, były prezydent Ostrołęki. Smutną wiadomość przekazał obecny włodarz miasta, Łukasz Kulik.

Tadeusz Pieczyński ukończył wydział Mechaniczno-Technologiczny na politechnice Warszawskiej, a także Studium Pedagogiczne.

Po studiach podjął pracę w Elektrowni „Ostrołęka”. W latach 80. kierował Komisją Zakładową NSZZ „Solidarność” i zasiadał w fotelu wiceprzewodniczącego rady nadzorczej elektrowni. Był także nauczycielem w Warszawie i Ostrołęce. W latach 1990-1992 był pierwszym niekomunistycznym prezydentem Ostrołęki.

17 czerwca o godzinie 10.00 ciało zmarłego prezydenta zostanie wystawione w domu pogrzebowym przy ul. Sienkiewicza 41. O godzinie 11:30 nastąpią uroczystości pogrzebowe rozpoczęte mszą żałobną w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny. Po mszy polityk spocznie na miejskim cmentarzu parafialnym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c