Nie żyje znany Polski łowca burz. Miał 47 lat

Polska społeczność miłośników meteorologii i łowców burz pogrążona jest w żałobie po stracie jednego z najbardziej znanych i cenionych członków – Sebastiana Kuhna, znanego szerzej pod pseudonimem „Kuno”. Jak donosi serwis lowcyburz.pl, „Kuno” zmarł 29 stycznia 2024 roku, mając 47 lat.

Sebastian Kuhn był aktywnym sympatykiem Polskich Łowców Burz od 2008 roku. Jego pasja do pogoni za burzami przekształciła się w pełne zaangażowanie, gdy w październiku 2011 roku, podczas spotkania regionalnego w Opolu, oficjalnie dołączył do grona łowców. Jego wkład w rozwój tej społeczności był nieoceniony.

„Kuno” znany był nie tylko z ogromnej wiedzy i doświadczenia w łowieniu burz, ale przede wszystkim z ciepłego charakteru i gotowości do pomocy innym. Jego śmierć jest wielką stratą nie tylko dla bliskich i przyjaciół, ale również dla całej społeczności, która ceniła go za uczciwość, zaufanie i szacunek, jakim darzył innych.

Jego pasja do burz była inspiracją dla wielu, a zaangażowanie w edukację i bezpieczeństwo podczas obserwacji zjawisk atmosferycznych przyniosło mu uznanie wśród kolegów i koleżanek z Polskich Łowców Burz. Sebastian „Kuno” Kuhn pozostawi po sobie trwały ślad w sercach tych, którzy mieli przyjemność z nim współpracować i dzielić wspólną pasję.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]