Uwaga! Niebezpieczny rów wzdłuż ul. Międzynarodowej!

Mieszkańcy Grochowa ostrzegają, że na ul. Międzynarodowej wzdłuż Parku Skaryszewskiego utworzył się głęboki na kilkadziesiąt centymetrów rów. Najprawdopodobniej osunęła się nawierzchnia. Na domiar złego po deszczu zakryty jest wodą i błotem, dlatego trudno ocenić jego głębokość.

Fot. Dorota Lamcha / Facebook

Fot. Dorota Lamcha / Facebook

„Prosimy uważać na głęboki rów wzdłuż ul. Międzynarodowej przy parku. Zalany wodą, przy wjeździe do Parku Skaryszewskiego wygląda dość niewinnie, jak kałuża i może być niebezpieczny, także dla spacerowiczów, którzy mylnie ocenią jego głębokość” – pisze jedna z mieszkanek Grochowa, która sfotografowała całą akcję. –  „Tak jak właściciel tego auta, które w niedzielę rano zjechało na pobocze raczej nie po to, by tam zaparkować, lecz by puścić samochód nadjeżdżający z naprzeciwka… Do akcji przystąpiły dwa holowniki.” – dodaje.

Dla samochodów to jeszcze nie problem, ale dla kierowców jednośladów wjechanie w pozornie płytką kałużę może zakończyć się tragicznie. Dołączamy się więc i apelujemy o ostrożność.

Fot. Dorota Lamcha / Facebook

Fot. Dorota Lamcha / Facebook

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]