Niecodzienny incydent w sklepie. Klient awanturował się, bo nie chciał założyć rękawiczek

Dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o kliencie, który po wejściu do jednej z placówek handlowych robił zakupy bez założonych rękawiczek jednorazowych. Nie reagował na uwagę zwróconą mu przez pracownika ochrony i nie chciał opuścić sklepu.

Do zdarzenia doszło na terenie jednej z placówek handlowych na terenie izabelińskiej gminy.

Mężczyzna nie zastosował się do obowiązku noszenia podczas zakupów rękawiczek jednorazowych, nawet po tym, gdy została mu zwrócona uwaga przez pracownika ochrony. Taka postawa dziwi, tym bardziej, że rękawiczki były dostępne dla klientów tuż przy wejściu do sklepu.

Na miejsce interwencji udali się policjanci z komendy w Starych Babicach. Mężczyzna w rozmowie z funkcjonariuszami swoje zachowanie argumentował tym, że wchodził do sklepu tylko po jedną rzecz. Za nie stosowanie się do obowiązku noszenia podczas zakupów rękawiczek jednorazowych, 42-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Autor: podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c