Nielegalne papierosy na Targowej. Handlarz był agresywny

Niemal 240 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy ujawnił przy nielegalnych handlarzach patrol straży miejskiej, który w czwartkowe popołudnie patrolował ul. Targową.

Fot. Straż Miejska

Czwartek, popołudniowy szczyt. Strażniczka i strażnik patrolują ulicę Targową, zatłoczoną i ruchliwą o tej porze dnia. Ich uwagę przykuwa kilka osób „kręcących się” przy wejściu do metra.

Z pozoru nic szczególnego. Jednak ludzie ci zachowują się dość dziwnie, nerwowo rozglądają się na boki. W pewnym momencie jedna z tych osób wyjmuje z kieszeni paczkę papierosów i podaje przechodniowi, który płaci za nie. W wyniku podjętej interwencji funkcjonariusze straży miejskiej ujmują trzy osoby, które przyznają się do prowadzenia nielegalnego handlu papierosami bez polskich znaków akcyzy. Wobec jednej z nich – ze względu na jej agresywne zachowanie trzeba było zastosować środki przymusu bezpośredniego. Cała ujęta trójka, wraz z towarem, została przekazana wezwanemu na miejsce patrolowi policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c