Niemiecki sklep wchodzi do Polski. Najpierw internet, potem stacjonarnie
W kwietniu niemiecka sieć drogerii Dm zapowiedziała ekspansje na Polskę. Teraz plany te zostają wcielane w życie. Najpierw pojawi się sklep internetowy, później stacjonarne.

Fot. Shutterstock
Jak dowiedziały się Wiadomości Kosmetyczne, pierwsze sklepy mają pojawić się we Wrocławiu, w Lubaniu, Jeleniej Górze oraz Lesznie. Najpierw jednak zostanie uruchomiony kanał sprzedaży internetowej, dzięki czemu wszyscy będą mogli zamówić produkty do domu.
Sieć uważana jest za jedną z największych drogerii na świecie. Obecnie na ponad 3500 placówek w 13 krajach Europy, dlatego można przewidzieć, że sklepy tej sieci będziemy niedługo mogli odwiedzać także w innych miastach Polski.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.