(Nie)ostatnia niedziela Kici Koci

DSC_0054

Na usta cisną się słowa piosenki Mieczysława Foga: „Ta ostatnia niedziela”. Wczoraj licznie przybyli zarówno stali bywalcy lokalu, jak i byli oraz obecni pracownicy. Wszyscy chcieli pożegnać Kicię Kocię w obecnej formie. Cezary Polak, właściciel restauracji mówi jednak, że nie składa broni, a lokal niedługo wróci:

 „Nie mogę jeszcze mówić dokładnie o lokalizacji. Mamy na oku lokal z nieco większą powierzchnią, niedaleko Ronda Wiatraczna. Trudność polega na tym, że jest nowy. Sztuką jest stworzyć tam klimatyczne miejsce z duszą.” Właściciel nie chce również podawać konkretnych terminów. Nieoficjalnie mówi się jednak o tegorocznych wakacjach. Lokalowi, jak i Panu Polakowi życzymy jak najlepiej. Mało jest miejsc na Grochowie, które włożyłyby tyle serca w rozwój regionu.

[gallery_bank type=”images” format=”masonry” title=”false” desc=”false” responsive=”true” special_effect=”none” animation_effect=”bounce” album_title=”false” album_id=”62″]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.